Over deze woning
Aan de Schouw 3 in Grootebroek staat deze riante geschakelde woning met een lichte woonkamer, een sfeervolle gashaard, vier slaapkamers en een royale aangebouwde garage. De woning ligt op een mooi perceel van 416 m² eigen grond, met de mogelijkheid om dit met circa 60 m² uit te breiden. De fraai aangelegde tuin grenst aan gemeenteplantsoen met doorgaand vaarwater. Vanuit hier vaar je zo de West-Friese polder in! Met 12 zonnepanelen en energielabel B is ook aan energiezuinig wonen gedacht.
Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt, is de speelse en veelzijdige indeling. De ruime extra kamer op de begane grond biedt volop mogelijkheden voor een fijne thuiswerkplek, een hobbyruimte of een slaapkamer. Zo kun je de woning helemaal laten aansluiten op jouw woonwensen.
Ben je op zoek naar een woning met verrassend veel ruimte, een royale garage en een heerlijke tuin? Dan is de Schouw 3 absoluut een bezichtiging waard! Neem contact op met In Huis Makelaardij en ontdek zelf de mogelijkheden.
Een eerste rondleiding door je nieuwe (t)huis:
Indeling
Begane grond
Via de entree aan de voorzijde kom je in de hal met de meterkast, de toiletruimte en de fraaie houten trap naar de eerste verdieping.
De eetkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de voor-, zij- en achterzijde. Aan de voorzijde is ruimte voor een gezellige eethoek met uitzicht op de groene voortuin. Een fijne plek om samen te eten of uitgebreid na te tafelen!
De eetkamer loopt door naar de tuingerichte woonkamer, waar de grote ramen en de schuifpui zorgen voor een mooie verbinding met buiten. Hier geniet je van veel daglicht en een prachtig uitzicht op de tuin. De sfeervolle gashaard vormt een gezellig middelpunt en zorgt tijdens de koudere maanden voor extra warmte en sfeer. De mooie parketvloer loopt door naar de eethoek en geeft het geheel een warme uitstraling.
De keuken bevindt zich aan de zijkant van de woning en staat in open verbinding met het eetgedeelte. De keuken is uitgevoerd in een lichte houtkleur en beschikt over volop kast- en werkruimte en de volgende inbouwapparatuur: koel-/vriescombinatie, vaatwasser, combi-magnetron, inductiekookplaat met afzuigkap. Dankzij het grote raam profiteer je ook hier van prettig daglicht.
Aansluitend aan de keuken bevindt zich een praktische hal met een buitendeur en ruimte voor de wasmachine. Vanuit deze hal is ook de aangebouwde garage bereikbaar.
Extra kamer op de begane grond
Een groot pluspunt is de ruime extra kamer op de begane grond. Deze is momenteel ingericht als werk- en hobbykamer, maar biedt volop mogelijkheden. Denk aan een royale slaapkamer, een rustige thuiswerkplek of een gezellige speelkamer voor de kinderen. Een waardevolle ruimte die meebeweegt met jouw woonwensen!
Aansluitend bevindt zich een voormalige doucheruimte, die momenteel als ruime bergkast wordt gebruikt. De aansluitingen zijn nog aanwezig, waardoor deze ruimte mogelijkheden biedt om opnieuw als doucheruimte te worden ingericht.
Eerste verdieping
Via de houten trap bereik je de overloop op de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie slaapkamers en de badkamer.
De slaapkamers hebben stuk voor stuk een prettig formaat en profiteren dankzij de ramen en dakkapellen van natuurlijk daglicht. De schuine dakvlakken geven de kamers een speels en sfeervol karakter. Of je nu een slaapkamer, kinderkamer, werkplek of logeerkamer nodig hebt: hier kun je alle kanten op.
De centraal gelegen badkamer beschikt over een ligbad, een douchehoek, een wastafel en een tweede toilet. De ruimte is volledig betegeld en voorzien van een vloer met antislipafwerking.
Tweede verdieping
Via een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder met de cv-opstelling. Deze verdieping biedt volop praktische bergruimte voor spullen die je niet dagelijks nodig hebt.
Garage en berging
Ook aan praktische ruimte is bij deze woning geen gebrek! De royale aangebouwde garage van circa 32 m² is bereikbaar vanuit de woning, de achtertuin en de voorzijde. Aan de voorzijde bevindt zich een brede elektrische garagedeur.
De garage biedt volop ruimte voor het stallen van een auto, fietsen en gereedschap. Ook voor de klusliefhebber is dit een heerlijke plek om aan de slag te gaan.
Parkeren kan op de eigen oprit. Daarnaast is er in de straat volop parkeergelegenheid aanwezig.
Tuin
Rondom de woning ligt een fraai aangelegde tuin met veel groen, volwassen beplanting, verschillende fijne zitplekken en extra bergruimte. De groene erfafscheidingen zorgen voor een beschutte sfeer en veel privacy. Hier vind je altijd wel een fijn plekje om met een kop koffie te zitten of gezellig buiten te eten!
Het achterste deel van de achtertuin is gemeentegrond. Deze grond kan worden aangekocht, waarmee je het eigen perceel met circa 60 m² kunt vergroten.
De achtertuin ligt op het oosten, waardoor je hier heerlijk van de ochtendzon kunt genieten. Direct aan de woning ligt een terras dat via de schuifpui vanuit de woonkamer bereikbaar is. Op mooie dagen zet je de schuifpui lekker open en lopen binnen en buiten moeiteloos in elkaar over.
Het gazon, de borders met vaste planten en de volwassen bomen en struiken geven de tuin een natuurlijke en sfeervolle uitstraling. Een heerlijke plek voor liefhebbers van tuinieren, maar ook voor wie vooral wil ontspannen en genieten van het buitenleven.
Omgeving
De Schouw ligt in een prettige woonomgeving in Grootebroek. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen, waaronder winkels, scholen, sportverenigingen en openbaar vervoer. Ook winkelcentrum Streekhof in Bovenkarspel en het NS-station zijn goed bereikbaar.
Daarnaast biedt de omgeving volop mogelijkheden om te wandelen, te fietsen en te recreëren. Een fijne woonplek waar je rustig kunt wonen, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik!
Kenmerken
Soort object
Eengezinswoning
Type
Geschakelde woning
Bouwjaar
1971 t/m 1980
Bouwvorm
Bestaande bouw
Perceeloppervlakte
416 m²
Woonoppervlakte
124 m²
Inhoud
606 m³
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
4
Energielabel
B
Tuin
Achtertuin
Garage
Aangebouwd steen
Parkeergelegenheid
Openbaar parkeren, Op eigen terrein
Nog meer weten?


